home
about
brands
news
blog
multimedia
contact
social

1972 yılında temelleri atılan ve Türkiye’nin önemli kuruluşları arasında yer alan Söğütsen Seramik, 2000 yılında  Yıldızlar SSS Holding  çatısı altına girmiştir.  Yenilenen yüzü ve uzun yıllara dayanan deneyimini çağdaş, yaratıcı ve yenilikçi yorumlarıyla harmanlayarak yeni markası RINO adı altında birleştiren firma, Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesi ile karo sektörüne yepyeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. 

RINO, Söğüt(Bilecik) ve Kurşunlu( Çankırı)’daki iki yüksek teknoloji üretim tesisinde, seramik ve porselen üretimi yapmaktadır. 5.200 dönüm arazi, 760.000 m2 kapalı alanları olan bu üretim merkezlerinde 2.000 çalışanı ile yıllık 50 milyon m2 karo üretimi yapmakta olup, bu merkezlerdeki toplam üretim kapasitesi 110 milyon m2/yıldır.

Küresel dağıtım ağı ve öncü tasarım felsefesiyle seramik ve porselen karolar alanında; mimarlar, iç mimarlar, müteahhitler, inşaat malzemeleri uzmanları ve son kullanıcılar için yeni nesil küresel çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Mermer, taş, ahşap, beton, metal, tekstil ve seramik dokularda; mat, saten, parlak, lappato, full lappato ve fonksiyonel yüzeylerde; mimari ve dekorasyon trendlerine uygun, inovatif, banyo ve banyo dışı estetik yaşam alanları oluşturmaktadır.

RINO Çözüm Sistemi, her türlü iç ve dış kaplama ihtiyacı için güvenilir ürünleri, farklılaşmış işlevsellikleri ve estetik tasarımları bir araya getirmektedir. Önde gelen uluslararası tasarımcıların yanı sıra kurum içi tasarım ekibi birbirinden özel çalışmalara imza atmaktadır.

RINO Çözüm Sistemi, yüksek teknoloji ürünleri, küresel dağıtım ağı ve öncü tasarım felsefesiyle seramik ve porselen karolar alanında; mimarlar, iç mimarlar, müteahhitler, inşaat malzemeleri uzmanları ve son kullanıcılar için yeni nesil küresel çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Akıllı tasarım çözümleri ile RINO; gelişmiş teknolojileri, modern tasarımlarıyla yenilikçi karo uygulamalarını hayata geçirmektedir.

  Telephone : +90 216 577 67 70          
                      +90 216 577 67 75

  Mail            : sales@rino.com.tr

  Web Site   : www.rino.com.tr